Rozrywka

  • 7 maja 2008
  • wyświetleń: 1390

Ini Mini Karolina Pod Amfiteatrem

Klub Pod Amfiteatrem w Chybiu zaprasza na spektakl "Ini Mini Karolina", który wyreżysorowała i do którego scenariusz napisała Edyta Zachurzok. Sztukę przedstawi grupa Galimatias.

W piątek 9 maja o godzinie 18.00 odbędzie się premiera spektaklu teatralnego o niezwykłej nazwie "Ini Mini Karolina" grupy teatralnej „GALIMATIAS” działającej przy Gminnym Ośrodku Kultury w Chybiu.

W sztuce wystęują: Faustyna Derlich, Kuba Kicka, Magda Kieczka, Daria Łysień, Martyna Łysień, Łukasz Wróbel, Natalia Żydek. O scenografię zadbała Ana Zachurzok, a wraz z Edytą Zachurzok podjęła się również przygotowania kostiumów i charakteryzacji. Spektakl zostanie pokazany dzięki współpracy z Krzysztofem Strządałą oraz Beatą Parchańską.

Klub pod Amfiteatrem, 9 maja - godzina 18.00. Bilety w cenie 5 zł, a dodatkowo każdy obecny widz otrzyma gratis tomik wierszy.

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.