Rozrywka

  • 18 maja 2008
  • wyświetleń: 1219

Festiwal Muzyki Sakralnej w mieście

Miejski Dom Kultury w Czechowicach-Dziedzicach zaprasza na Festiwal Muzyki Sakralnej, który odbędzie się w naszym mieście w dniach od 23 do 25 maja.

Festiwal Muzyki Sakralnej w mieście


Pierwszego dnia o godzinie 18.30 w kościele św. Katarzyny zaplanowano koncert "Młodzież Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II". Usłyszymy między innymi uczniów Diecezjalnej Szkoły Organistowskiej II st. w Bielsku-Białej, wychowanków Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II st. w Bielsku-Białej oraz uczniów śpiewu Miejskiego Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach.

Dzień później o 19.30 w kościele NMP Królowej Polski odbędzie się koncert "Stabat Mater dolorosa. Matko, źródło ukochania”. Zagrają: Karolina Brachman (sopran), Piotr Olech (kontratenor) oraz zespół kameralny Parnassos.

25 maja (niedziela) o 18.000 w kościele św. Katarzyny zobaczymy "Koncert Maryjny" w wykonaniu Juliana Gembalskiego (organy) i Elżbiety Grodzkiej-Łopuszyńskiej (sopran).

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.