czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 7 czerwca 2008
  • wyświetleń: 1012

Nordic Walking dla grubasów i chudych

Czechowicki Telewizyjny Klub Kwadransowych Grubasów zaprasza wszystkich grubych, grubszych i najgrubszych oraz wszystkich chudzielców na marsz nordic walking (przewodnik i kije), który odbędzie się w dniu 14 czerwca (sobota).

Nordic Walking to specyficzna technika poruszania się za pomocą specjalnie w tym celu skonstruowanych kijków, podobnych do tych używanych w narciarstwie biegowym. Jest odpowiedni dla ludzi w każdym wieku i każdym stopniu zaawansowania fizycznego.
Nie wszyscy mogą przebiec lub przejechać kilka lub kilkadziesiąt kilometrów. Każdy natomiast może wziąć w ręce kijki i pospacerować. Oprócz tego, że będziesz zdrowszy, to jeszcze będziesz „trendy” ponieważ nordic walking uprawia już na świecie kilka milionów ludzi.

Jeżeli chcesz powitać lato w pięknej formie nie czekaj dłużej tylko wyrusz z nami już 14 czerwca. Marsz nordic walking odbędzie się w Szczyrku, natomiast my startujemy z dworca PKP w Czechowicach-Dziedzicach o godz. 9.00 rano.

Nie przegap kolejnej szansy na aktywne spędzenie soboty na świeżym powietrzu w fantastycznym towarzystwie, a my gwarantujemy, że ten czas na pewno nie będzie stracony!

Informacje organizacyjne: TKKB Elżbieta Zarębska, tel. 032 215 22 83, 0-604 248 845.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.