
Rozrywka
- 11 czerwca 2008
- wyświetleń: 1759
Konkurs programistyczny w ZSTiL
6 czerwca w Zespole Szkół Technicznych i Licealnych odbył się I Konkurs Programistyczny dla szkół średnich o profilu informatycznym. Mimo zaproszeń dla piętnastu uczniów z trzech szkół, do rywalizacji o tytuł "Programista 2008" przystąpiło zaledwie siedmiu uczestników, w tym pięciu ze szkoły-gospodarza.

Zadanie, na które uczniowie mieli 180 minut czasu, polegało na napisaniu programu (bazy danych) dla hurtowni. Wszyscy uczestnicy do realizacji zadania wybrali język programowania C++. Pierwsze miejsce w tej dziedzinie informatyki zdobył uczeń ZSTiL Grzegorz Pęszor z klasy 3Ta, a drugie jego kolega z klasy - Łukasz Starostka. Natomiast na 3. miejscu znalazł się Krzysztof Gąsiorowski z ZS "Silesia".
Zarówno zwycięzcom jak i pozostałym uczestnikom serdecznie gratulujemy.
aka / czecho.pl
Źródło: ZSTiL
ZOBACZ TAKŻE

Nagrody trafiły do zwycięzców. Za nami jubileuszowa edycja konkursu "Selfie z marką Śląsk Cieszyński"

[FOTO] 7. edycja Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego "Pędzlomania, czyli zmalujmy coś"

[FOTO] Festiwal Piosenki Zuchowej i Harcerskiej z rekordową dawką talentu

[FOTO] Czechowiczanka z sukcesem na jednym z najważniejszych wydarzeń branży wellness

Jesienny konkurs PKM Czechowice-Dziedzice. Można wygrać specjalny medal

Otwarty Konkurs Poetycki "Exodus" '25. Zaprasza Stowarzyszenie "Bez Limitu"
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.
