
Rozrywka
- 17 grudnia 2025
- wyświetleń: 182
Henry No Hurry
- Bielsko-Biała
-
Henry No Hurry to projekt muzyczno - podróżniczo - pisarski. Ten obwoźny zakład koncertowy Wawrzyńca Jana Dąbrowskiego odwiedzający z założenia miejsca małe, kameralne, ruszył w trasę na początku 2017 roku i do dzisiaj odwiedził ponad 80 miejsc w kilku krajach. Muzyk zagrał też trasę po schroniskach górskich, prywatnych mieszkaniach, ale także wystąpił na kilku festiwalach z OFF Festivalem, czy Łódź Songwriters Festiwal na czele.
Kup bilet
Czwartek, 16 kwietnia 2026 o godz. 19:00
Happiness Cafe & Bar
Wzgórze 16, Bielsko-Biała
Pod względem scenicznym to osobliwy one man show, w trakcie którego kompozycje z pogranicza gatunków indie-folk oraz singer-songwriter przeplatane są licznymi anegdotami i ekscentrycznym filozofowaniem. Urozmaicone instrumentarium (gitary, ukulele, pianino, przeszkadzajki), nierzadko zapętlane przy pomocy loopera, tworzy wiele planów, a tym samym wrażenie jakby na scenie występowała więcej niż jedna osoba. Niektórzy odnajdują w tym spektaklu emocjonalność zbliżoną do takich wykonawców jak: Fink, Bon Iver, czy Glen Hansard.
Henry No Hurry ma na swoim koncie cztery płyty: "The Calving Of Inner Glaciers", "Maroon Dot", "Koniec z panem", "Na nieba czarnej tarczy" oraz książkę "Alchemia Czarnych Lodowców".
Jesienna trasa ma w większości należeć do Harry'ego. Można więc spodziewać się wielu kompozycji z wcześniejszych, anglojęzycznych albumów, zwłaszcza tych mniej ugłaskanych i z rockowym rodowodem. Z całą pewnością nie zabraknie jednak utworów z wydanej w marcu tego roku płyty "Na nieba czarnej tarczy", czy wcześniejszego wydawnictwa "Koniec z panem".
Kup biletZOBACZ TAKŻE
JutroCharytatywny Noworoczny Koncert Kolęd i Pastorałek na rzecz Adama Zamarlika
22 styczniaKoncert Charytatywny "Kolęduj z Aniołami" dla Domu Kulejących Aniołów!
JutroKolędowanie z Pracownią Głosu "Canetis" w kościele pw. Jezusa Chrystusa Odkupiciela
DzisiajKoncert Noworoczny w MDK. Wystąpią dzieci z ZSP nr 1 i De-Mollki
[WIDEO, FOTO] W Ligocie odbył się Koncert Noworoczny Młodzieżowej Orkiestry Dętej
18 lutego"30 lat na scenie". Jubileuszowy koncert Stachurskiego w Teatrze MałymKomentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.


