czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 12 czerwca 2008
  • wyświetleń: 1186

Konkurs grafiki komputerowej

W Galerii ExLibris Filii nr 10 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach uroczyście podsumowano konkurs grafiki komputerowej pn." Kim jestem? - moje metamorfozy VI ", którego organizatorem jest Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej "ART" w Czechowicach–Dziedzicach.

Na tegoroczny konkurs wpłynęło 195 prac z 13 szkół i placówek oświatowych i wychowawczych z Bielska-Białej, Czechowic–Dziedzic, Bystrej, Bytomia, Szczyrku, Bestwiny, Mesznej, Tarnowskich Gór i Zabrza.

„Bardzo cieszymy się, że konkurs się rozrasta i zatacza coraz szersze kręgi, a prace są z roku na rok lepsze i ciekawsze” – powiedziała na otwarciu dyrektor POPP „Art.” Wanda Gryboś – Sznel.

Jury w składzie Jan Grygierczyk – artysta plastyk, Mieczysław Wielomski –artysta fotografik, Dominika Paszek i Izabela Caputa–protokolant przyznało 12 nagród i 8 wyróżnień w kategoriach wiekowych: uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimanzjalnych. Nagrodę specjalną starosty bielskiego – Grand Prix otrzymał Kamil Wilczewski z POPP „Art.” przy czechowickim Zespole Liceów.

To wyjątkowa umiejętność z bezdusznego komputera wykrzesać emocje i uczucia. Gratuluję sukcesów. To wspaniale, że robicie postępy w rozwoju edukacyjnym i artystycznym. Życzę wam dalszych osiągnięć, słonecznych wakacji i i spełnienia wszystkich marzeń – zwrócił się do młodzieży wicestarosta Mirosław Szemla, który razem z członkiem Zarządu Powiatu Stanisławem Piętą wręczał młodym artystom nagrody i dyplomy.

Powiat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.