czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 21 czerwca 2008
  • wyświetleń: 2857

Żabionalia, czyli Dni Chybia 2008

Gminny Ośrodek Kultury w Chybiu zaprasza 21 i 22 czerwca na wielkie wydarzenie - Żabionalia, czyli Dni Chybia 2008!

To najnowsza i zarazem największa plenerowa impreza Gminnego Ośrodka Kultury w Chybiu. Czekają nas dwa dni niezwykłych, pełnych atrakcji i niespodzianek dla publiczności.

Sobota rozpocznie się od zawodów wędkarskich na stawie Żabiniec. Najpierw, o 7.00 rywalizować będą dorośli, a o 13.00 za wędki chwyca dzieci i młodzież. Międzyczasie o 9.00 na stadionie Cukrownika Chybie odbędą się Gminne Zawody Pożarnicze.

O 15.30 będziemy świadkami "Zielonego przedszkola", czyli przeglądu piosenek grup przedszkolnych. Godzinę później odbędzie sie Festiwal Piosenki Ekologicznej i Turystycznej Utopiec, a o 19.00 - recital grupy wokalnej GOK. O 20.00 obejrzymy skecze w wykonaniu Kabaretu Młodych Panów. Około 21.30 na scenie pojawią się Nasty Ladies, czeka nas koncert popowy, na którym usłyszmy wiele popualrnych przeróbek starszych i młodszych, ale popularnych hitów.

W niedzielę od 9.00 na strzelnicy p. Henryka Sojki trwać będzie XV Turniej Strzelecki o Puchar Wójta Gminy Chybie. O 15.30 amfiteatr będzie gościł Piknik Rodzinny z Firmą Łukosz. Tam pojawią się Wujek Hipcio i Przyjaciele, co z pewnością ucieszy najmłodszych widzów. O 17.30 odbędzie się koncert laureatów festiwalu “Młoda Gwiazda”.

Gwiazdą drugiego dnia będzie aktorzy Teatru Polskiego w Bielsku-Białej. W ich wykonaniu zobaczymy koncerty galowe "Festiwale, festiwale" oraz "Festiwale, festiwale - wspomnień czar. Obie części przdzieli występ kabaretu Ciach. Na koniec, około 23.00, zobaczymy pokaz sztucznych ogni.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.