czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 12 lipca 2003
  • wyświetleń: 1637

Święto muzyki w Pszczynie

Reklama

Szykuje się duża impreza w Pszczynie. W dniach 25-27 lipca na pszczyńskim rynku odbędzie się "Święto muzyki". Imprezę organizuje Bugsy’s Jazz Club wraz z Urzędem Miejskim i Stowarzyszeniem Wspierającym Kulturę Ziemi Pszczyńskiej „Plessart”.

W piątek 25 lipca na rynku wystąpi TESCO VALUE - rewelacyjna formacja skandynawska grająca art-rocka z elementami funky, kabaretu i tanga. Zagra również ARS HARMONICA - trio akordeonowe oraz MARY JANE - kapela z Pszczyny grająca funky-rocka.

W sobotę będzie można pobawić się z zespołem SZPILKI. Ich muzyka to wypadkowa jazzowej swobody i rock’n’roll-owej energii. Wystąpią też wszystkim dobrze znane TURNIOKI czyli góralski Rock’n’roll oraz OLA CHODAK BAND - kapela o klimatach funkowych i smooth jazzowych.

Niedziela to koncert grupy SOUL FINGER – Krzysztofa Bodzonia oraz KACZAŁKI - klimaty Smooth Jazzowe. Jako gwiazda wieczoru wystąpi uczestnik ostatniego festiwalu w Węgorzewie, pszczyńska kapela grająca brit-popa - JIM LOVESKI.
Dodatkowo wystąpi Kabaret ŁOWCY.B z Cieszyna, który w tym roku zdobył I nagrode Paka 2003.

Imprezę wspierają finansowo Bugsy’s Jazz Club, Browar Żywiec S.A., Coca-Cola Polska, Restauracja „Frykówka”,a także Cafe „U Telemana”.

Patronat medialny objęło Radio „MEGA FM”, Radio „Bielsko”, Tygodnik Regionalny „ECHO” oraz portal pless.pl.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.