czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 29 czerwca 2008
  • wyświetleń: 863

Sam na sam z piosenkami Magdy Umer

5 lipca o godzinie 21.00 na letniej scenie przy fontannie w parku w Chybiu odbędzie się neicodzienny koncert "Sam na sam z ..." utworami Magdy Umer.

Ze wspaniałych utworów, śpiewanych przez Umer powstał kameralny koncert. Autorskie aranżacje przygotowali Arkadiusz Michalik i Paweł Chmiel. Na scenie Kaśka Zbyszyńska prawie sam na sam z publicznością, bo towarzyszą jej muzycy - Arkadiusz Michalik na gitarze, Paweł Chmiel na pianinie i Eugeniusz Kubat na kontrabasie.

Koncert zapowiada się wyśmienicie - świetne teksty Agnieszki Osieckiej, mistrzowskie wzorce wykonań Magdy Umer, kameralny, miły klimat, muzyka na żywo w świetnym wykonaniu, autorskie, świeże aranżacje znanych arcyprzebojów i ciekawy głos Kasi Zbyszyńskiej. Zaśpiewa wszystkie najpiękniejsze piosenki, które wylansowała Magda Umer i “Oczy tej małej”, i “Miasteczko Bełz po wojnie”, i “Panienkę z temperamentem”, i wreszcie “Koncert jesienny na dwa świerszcze i wiatr w kominie”.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.