czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 29 czerwca 2008
  • wyświetleń: 837

Nowe książki w czechowickiej bibliotece

W czechowickiej Miejskiej Bibliotece Publicznej przybyło nowych książek. Ponad 20 pozycji czeka już na pierwszych czytelników.

Na dużą uwagę zasługuje "Szyfr Szekspira", który zyskał rzeszę fanów w Europie i na świecie oraz pozycje turystyczne i krajoznawcze, które przydadzą się przy planowaniu wakacyjnych wycieczek.

Na półkach biblioteki w czerwcu pojawiły się: J.Komuda - "Czarna bandera", J.Komuda - "Galeony wojny T.1-2", J.Dukaj - "Lód", A.Pilipiuk - "Oko jelenia", J.L.Carrell - "Szyfr Szekspira", P.Coelho - "Brida", M.Henning, "Comedia infantil", G.Goldreich - "Kolacja z Anną Kareniną", A.Oz - "Fima", G.Bąkiewicz - "Coś za coś", J.Pilch - "Marsz Polonia", J.Quinn - "Magia pocałunku", G.Foley - "Noc grzechu", T.A.Warren - "Lekcja miłości", J.Hen - "Pingpongista", M.Dobrzańska-Bzowska - "Prowansja i Lazurowe Wybrzeże", M.Szyma - "Rzym i Watykan", T.Nodzyński - "Tatry i Zakopane", M.Szyma - "Toskania i Umbria", W.Rusin - "Wyspy greckie", a także J.F.Bilska - "Holandia".

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.