Rozrywka

  • 21 maja 2026
  • 6 czerwca 2026
  • wyświetleń: 1341

[FOTO] Piknik Parafialny przy kościele pod wezwaniem Jezusa Chrystusa Odkupiciela

W sobotę 6 czerwca przy kościele pod wezwaniem Jezusa Chrystusa Odkupiciela odbył się Piknik Parafialny. Wydarzenie poprowadził ks. Andrzej Gawlas, a oprawę muzyczną zapewnił zespół Avers.

W programie znalazły się msza święta z okazji Jubileuszu 50-lecia kapłaństwa ks. Prałata Andrzeja Raszki, grochówka na start i wspólne biesiadowanie, występ muzyczny Pracowni Głosu Canetis, finał konkursu "Laurka dla Maryi" i rozdanie nagród, biesiada i zabawa taneczna, a także Apel Jasnogórski.

mp / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.