czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Rozrywka

  • 25 sierpnia 2008
  • wyświetleń: 857

III Janowicki Piknik Rodzinny za nami

Już po raz trzeci na terenach rekreacyjnych w Janowicach odbył się Piknik Rodzinny.

III Janowicki Piknik Rodzinny za nami
fot. gminabestwina.info


Tak jak w poprzednich latach i tym razem pogoda sprzyjała biesiadowaniu, a uczestnicy imprezy nie mogli narzekać na brak atrakcji. Na początek przygotowano coś dla najmłodszych. Mogli oni wraz z rodzicami wziąć udział w programie „Baw się razem z nami”, wszyscy tańczyli i śpiewali w rytm wesołej muzyki, a uśmiechy nie znikały z ich twarzy.

Nie zabrakło atrakcji dla miłośników mocnego brzmienia, przed janowicką publicznością zaprezentował się zespół młodzieżowy „Lacrime dei”.Grupa ta gra głównie muzykę ciężką, wzorując się na takich zespołach jak: Trivium czy Metallica co można było usłyszeć podczas ich sobotniego występu.

Przed godziną 19” wszystkie miejsca były już zajęte, a to wszystko za sprawą gwiazdy wieczoru, pani Krystyny Giżowskiej. Krystyna Giżowska zaśpiewała swoje największe przeboje, takie jak: „Złote obrączki”, „Przeżyłam z Tobą tyle lat”, czy „W drodze do Fontainebleau”. Oprócz swoich piosenek zaprezentowała także przeboje z repertuaru gwiazd minionych lat. Wszyscy doskonale się bawili i śpiewali wraz z panią Krystyną nie pozwalając jej opuścić sceny bez bisów.

Tradycyjnie po części artystycznej przyszedł czas na upragnioną zabawę taneczną, tym razem akompaniował zespół „Trio Band” z Zabrzega. Jak to zwykle w Janowicach bywa – zabawa trwała do białego rana.

Na zakończenie warto wspomnieć, iż nad przygotowaniami do imprezy oraz jej przebiegiem czuwali: pracownicy i dyrektor Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Bestwinie, członkowie OSP Janowice, Koła Emerytów i Rencistów z Janowic oraz członkinie Janowickiego Koła Gospodyń Wiejskich.

Wprawdzie kolejny janowicki piknik dopiero za rok, ale wszystkich miłośników dobrej zabawy zapraszamy na „Święto Karpia”, które odbędzie się 30 sierpnia w Kaniowie.

gminabestwina.info/ target=_blank class=dodaj>gminabestwina.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.