czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Rozrywka

  • 1 września 2008
  • wyświetleń: 1666

Święto Karpia bije rekordy

Organizowane po raz ósmy przez Centrum Kultury,Sportu i Rekreacji, Sekcję Wędkarską LKS Przełom Kaniów i LKS Przełom Kaniów Święto Karpia spotkało się z niezwykle licznym zainteresowaniem.

Święto Karpia bije rekordy
fot. gminabestwina.info


Według szacunków organizatorów występ kabaretu Masztalscy oglądało około 1500 osób. Tak liczne uczestnictwo mieszkańców gminy i okolicznych miejscowości przerosło najśmielsze oczekiwania ekipy przygotowującej Święto Karpia i jeszcze wieczorem dowożono ławy i stoliki, aby wszyscy mogli się dobrze bawić.

Już w trakcie derbowego meczu można było zauważyć, że mimo iż w Czechowicach odbywały się imprezy z okazji Dni Czechowic - Dziedzic wiele osób wybrało uczestnictwo w piłkarskich derbach i smakowaniu serwowanego przez Sekcję Wędkarską wędzonego karpia. Również grochówka "a la Boguś" i inne kulinarne specjały cieszyły się niesłabnącym powodzeniem.Wędzony karp w ilości 600 kilogramów rozszedł się już przed godziną 20.

W czasie, gdy na boisku toczył się derbowy pojedynek, na kaniowskiej estradzie odbywał się występ dla najmłodszych mieszkańców, których do wspólnej zabawy zachęcali i zapraszali zaproszeni specjalni goście z programem "Wesoła nutka". Świetny pokaz magii i iluzji, wciągając do wspólnej zabawy, dał czeski iluzjonista Don Carlos, prywatnie Karel Kriż, mieszkający tuż za południową granicą w Jablunkovie. Do łez zaśmiewali się obserwujący znakomity występ Masztalskich, a potem, po ich występie nastąpiły tańce, hulanki swawole do samego rana przy akompaniamencie zespołu muzycznego.

gminabestwina.info/ target=_blank class=dodaj>gminabestwina.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.