czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 4 września 2008
  • wyświetleń: 6320

Urząd przeprasza za... Dni Czechowic

Zakłócenia ciszy nocnej oraz kłopoty z nocnym powrotem do domu - na to zwrócili uwagę mieszkańcy po weekendowych Dniach Czechowic. Urząd Miejski zareagował.

Władze miasta wystosowały informację i przeprosiny dla wszystkich, których te niedogodności dotknęły. Treść informacji publikujemy poniżej:

Szanowni mieszkańcy!

W związku z uwagami, dotyczącymi późnej godziny zakończenia XXXIV Dni Czechowic-Dziedzic w niedzielę 31 sierpnia br., zakłóceniami ciszy nocnej sztucznymi ogniami, oraz niedogodnościami związanymi z nocnym powrotem do domów, w imieniu organizatorów tj. Urzędu Miejskiego, Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Miejskiego Domu Kultury serdecznie przepraszamy za zaistniałą sytuację, która nie wyniknęła z naszej winy.

Opóźnienie występu zespołu Feel o godzinę, podyktowane było faktem, iż tego samego dnia gwiazda wieczoru wystąpiła w programie TV "Hity na czasie" w Katowicach, zapewniając, że w Czechowicach-Dziedzicach zaprezentuje się o zaplanowanym czasie. To spowodowało opóźnienie w programie imprezy. Jednocześnie mamy nadzieję, że nie wpłynie to na negatywne postrzeganie święta naszego miasta.

Już za rok - kolejne XXXV Jubileuszowe Dni Czechowic-Dziedzic. Jako organizatorzy, podejmiemy kroki, by sytuacja taka nie miała miejsca w przyszłości, tak aby w zaproponowanych przez organizatorów koncertach i atrakcjach, mogło wziąć udział jak najwięcej mieszkańców naszej gminy i by nie kolidowało to z przyjętymi ogólnie zasadami.

Jednocześnie chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim tym, którzy nas nie zawiedli i razem z nami aktywnie uczestniczyli w obchodach corocznego święta naszego miasta jakimi są Dni Czechowic-Dziedzic.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.