czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 8 września 2008
  • wyświetleń: 2400

MOSiR szuka nowego kierownika

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ogłosił konkurs na kierownika zespołów obiektów sportowych.

Zadaniem nowego kierownika będzie zapewnienie prawidłowego funkcjonowania obiektów MOSiR w zakresie działalności gospodarczej, organizowanie zakupów wyposażenia MOSiR, przygotowywanie przetargów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, a także czuwanie nad prawidłowym obiegiem informacji i dokumentacji.

Dodatkowo osoba, która otrzyma to stanowisko będzie sprawowała nadzór nad wykonywaniem bieżących zadań, będzie planowała, organizowała oraz nadzorowała prace inwestycyjne i remontowe. W obrębie jej obowiązków znajdą się też: analiza planów finansowych, kierowanie i nadzór nad zasobami ludzkimi oraz współpraca z najemcami, a także współudział w tworzeniu planów budżetowych MOSiR.

Osoby, których nie przeraża wielość obowiązków i spełniają wymagania formalne (wyższe wykształcenie, 3-letnie doświadczenie zawodowe na określonych stanowiskach), mogą składać dokumenty do 19 września.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.