czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 4 października 2008
  • wyświetleń: 2190

Wielkie wydarzenia sportowe w regionie

Już 4 października największe wydarzenie sportowe naszego regionu. Tego dnia na stadionie w Zabrzegu odbędzie się II Międzynarodowy Memoriał Henryka Puzonia oraz Bieg Koroną Jeziora Goczałkowickiego - impreza uważana za największe wydarzenie sportowe gminy Czechowice.

Reklama

Wielkie wydarzenia sportowe w regionie


W tym roku szczególnie prestiżowa, gdyż została podniesiona do rangi biegów międzynarodowych, co oznacza, że na starcie oprócz czołówki śląskich biegaczy pojawią się także zawodnicy z poza granic Polski. Niewątpliwie przyczyną tak dużego zainteresowania zawodami są atrakcyjne nagrody: w klasyfikacji "open" kobiet i mężczyzn - nagrody pieniężne, w pozostałych kategoriach nagrody rzeczowe, poza tym każdy uczestnik memoriału weźmie udział w losowaniu nagród pocieszenia.

Imprezę o 10.00 rozpocznie uroczyste otwarcie zawodów, podczas którego głos zabiorą zaproszeni goście. Od 10.20 odbywać się będą biegi dzieci, a z kolei o 12.00 wystartuje bieg główny ulicami Zabrzega: Spacerową, Do Zapory, Gminną, Maciejowicką, Stadionową (na tych ulicach wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym). Każdy zawodnik otrzyma bon na napoje, danie obiadowe i upominki .

Zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną na adres: memorialhenrykapuzonia2@tlen.pl lub osobiście w dniu zawodów. Formularz zgłoszeniowy i więcej informacji na stronie internetowej www.maratonypolskie.pl/mp_index.php?dzial=3&action=5&code=10457 target=_blank class=dodaj>maratonypolskie.pl oraz na plakatach i szyldach reklamowych.

Memoriał uświetni Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Czechowic-Dziedzic. Do zobaczenia na starcie!

legatus / klub czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.