czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 9 października 2008
  • wyświetleń: 1005

Ciąża bez alkoholu - szkolenie

Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych organizuje szkolenie nt. „FAS - Płodowy Zespół Alkoholowy. Fakty i mity”.

Reklama

Szkolenie odbędzie się w dniu 24 października w godzinach 9.30-13.00 w Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach w sali 305. Szkolenie adresowane jest głównie do pedagogów szkolnych, wychowawców, pracowników socjalnych, pediatrów, ginekologów i położnych. Szkolenie jest bezpłatne.

Szkolenie organizowane jest w ramach Jesiennej Szkoły Profilaktyki oraz ogólnopolskiej kampanii "Ciąża bez alkoholu".

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 20.10.2008r. Ze względu na duże zainteresowanie oraz ograniczoną liczbę miejsc o zakwalifikowaniu do szkolenia decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowych informacji udziela: Biuro ds. Profilaktyki i Przeciwdziałania Uzależnieniom tel. 032 214-71-61.

Szkolenie poprowadzi Danuta Hryniewicz - Psycholog, pedagog, Trener rekomendowany Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, posiada wieloletnie doświadczenie w terapii dzieci i młodzieży z zaburzeniami zachowania, pracy z rodziną oraz w zakresie socjoterapii. Dyrektor Poradni Pedagogiczno-Psychologicznej w Raciborzu.

UM Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.