czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 15 października 2008
  • wyświetleń: 762

Muzyczna jesień pod amfiteatrem

Klub pod Amfiteatrem w Chybiu zaprasza na Muzyczną Jesień

Reklama

17 października o godzinie 19.00 odbędzie się koncert „mniejwięcej” i inne hece na pięciolecie grupy perkusyjnej. Wstęp wolny.

Grupa „mniejwięcej” bębni już pięć lat! Zaczęło się pewnego popołudnia, kiedy to kilka dziewcząt zainteresowało się kilkoma instrumentami perkusyjnymi. Wydawało się, że to mało dziewczęce instrumentarium, tymczasem do niedawna grupę tworzyły tylko dziewczyny.

Potem się wiele działo – grupa koncertowała w Chybiu i dość szerokiej okolicy, zdobywała wierną publiczność i zawierała muzyczne znajomości, a do ulubionych należą te z grupą The Globetrotters, perkusjonistki nagrały clip i demo, zmienił się wreszcie prowadzący – Bogusława Żydka zastąpił Andrzej Żydek, no i pojawili się chłopcy...

A 17 października spotkają się wszystkie perkusistki i perkusiści, i sympatycy „mniejwięcej”, będzie wspólne koncertowanie i rozmowy i wspominanie tych wszystkich fajnych rzeczy, które się zdarzyły przez 5 lat.

GOK Chyby

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.