Rozrywka

  • 22 października 2008
  • wyświetleń: 1171

Dział Audiowizualny na długie wieczory

Dział Audiowizualny na długie jesienne wieczory poleca ciekawe i przebojowe nowości.

Dla Czytelników lubiących filmy sensacyjne i horrory czeka m.in.: „Błękitny dym”, „Przekleństwo wyspy”, „Hetman”, „Przesilenie”, „Pakt milczenia”, „8 części prawdy”, „Prehistoryczna legenda” czy „Egzorcyzmy Emily Rose”. Dla tych co lubią komedie i przygodę polecamy „Testosteron”, „Nie kłam kochanie”, „Lejdis”, „Znak miłości”, „Idealnie niedobrana para” czy „Johny English”. Dla najmłodszych czekają nowe bajki: „Asterix na olimpiadzie”, „Barbie i magia tęczy”, „Scooby-Dop! Duch czarownic ”, „Ania z Zielonego Wzgórza” czy „Rosmus i włóczega”.

Oprócz filmów Dział Audio poleca również muzykę poważną i relaksacyjną w zapisie CD-Audio i formacie MP3 oraz tradycyjnych kasetach magnetofonowych. Wśród nowości książki mówionej na uwagę zasługuje „ Kod Leonarda da Vinci”, „Samotność w sieci”, „Gwiezdny pył”, powieści Jeffreya Archera oraz słuchowiska dla dzieci.

W księgozbiorze multimedialnym nie zabrakło również filmów z okazji 30. rocznicy wyboru kardynała Karola Wojtyły na Papieża. Warto odwiedzić Dział Audiowizualny – świat książki mówionej, ciekawych filmów, MP3. A wszystko to udostępniane jest bezpłatnie.

MBP Czechowice-Dziedzice

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.