czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 22 października 2008
  • wyświetleń: 1117

Zaproszenie na plener fotograficzny

Plener tylko dla tych co fotografię traktują nadzwyczaj poważnie, żyją nią i mają nieprzepartą ochotę odnieść w niej prawdziwy sukces!

Reklama

I rzeczywiście. Będzie to plener inny cokolwiek niż dotychczas organizowałem z Landskapistami. Będzie to plener stricte artystyczny a przygotowujący do sporych wydarzeń, które się nam kroją od nowego roku : nowa bardzo ważna wystawa, przewidywany udział w dwóch dużych imprezach międzynarodowych, kilka wystaw w kraju i (na razie dwie) zagranicą. To jak na początek nowego rozdziału fotografii spod znaku piktorializmu bez wątpienia sporo.

Plener planowany był od pewnego czasu w Rytrze z kilku względów - nie tylko dlatego, że są tam znakomite pejzaże.

Odbędzie się w dwóch terminach pokrywających się częściowo ale w taki sposób aby wszyscy mogli skorzystać z części najważniejszej – sympozjum:
- 8, 9, 10 listopada
- 9, 10, 11 listopada

Zakwaterowanie w pokojach z łazienkami i TV wraz ze śniadaniem. Po plenerze będzie miała miejsce wystawa poplenerowa w pierwszej w Polsce (i jedynej jak dotąd!) stałej galerii fotografii piktorialnej połączona z wernisażem i sympozjum. Towarzyszyć wystawie będzie katalog oraz stosowne informacje na stronach internetowych.

Koszt pleneru to 150 zł. Ilość miejsc nadzwyczaj ograniczona – tylko dla pasjonatów.

Deklarację uczestnictwa należy zgłosić do dnia 21 października e mailem na adres email: wielom@poczta.fmTen adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć, a należność przesłać na konto do 27 października, które podam po uzyskaniu deklaracji udziału potencjalnego uczestnika.

Pełna informacja o zamierzeniach, planach, wystawach i realizacjach będzie miała miejsce - ze względów oczywistych - dopiero na plenerze!

wielomski.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.