Rozrywka

  • 22 października 2008
  • wyświetleń: 1055

Zagraliśmy dla hospicjum

18 października o godzinie 16.00 w Domu Harcerza (ul. Narutowicza) zagraliśmy dla NZOZ Salus w Czechowicach-Dziedzicach.

Przedsięwzięcie zorganizowane w ramach ogólnopolskiej kampanii, otworzył Jan Kiedos - psycholog i dobra dusza czechowickiego oddziału Hospicjum z siedzibą w Pszczynie. Szacunek wobec osób starszych i chorych, miłość dla tych, którzy żyją wokół nas i chęć niesienia pomocy - bezinteresownej i szczerej, to najważniejsze przesłanie sobotniego spotkania.

Podczas koncertu zagrała orkiestra "Con Fuoco Band", wystąpili zespół "Gest" oraz grupa Mażoretek. Pomoc finansową zorganizowano w formie aukcji dzieł malarskich i rękodzieła artystycznego oraz bibelotów.

Pierwsza tego typu akcja w naszym mieście da z pewnością impuls do czynienia kolejnych.
W imieniu wszystkich zaangażowanych w organizację akcji osób składamy serdeczne podziękowanie tym, którzy w sobotnie popołudnie podzielili się swoim sercem z podopiecznymi Hospicjum.

Dziękujemy!

MBP Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.