czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 25 października 2008
  • wyświetleń: 1344

Konsultacje dla przedsiębiorców

W dniu 20 października ekspert Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach w ramach dyżuru Regionalnego Punktu Konsultacyjnego udzielił porad 4 czechowickim przedsiębiorcom.

Reklama

Już w najbliższy poniedziałek, 27 października, w godz. 9.00 – 12.00 będzie ponowna okazja do skorzystania z bezpłatnych konsultacji dla przedsiębiorców i osób zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą.

Przewidywane terminy kolejnych dyżurów to: 17 i 24 listopada br. oraz 8 i 15 grudnia br.

Mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa działające na obszarze województwa śląskiego już wkrótce będą mogły ubiegać się o dofinansowanie kosztów związanych z udziałem w targach i wystawach międzynarodowych oraz w misjach gospodarczych związanych z targami lub wystawami za granicą. Maksymalny poziom dofinansowania na ten cel wynosi 60%, a maksymalna kwota dotacji 100.000 PLN. Wnioski będzie przyjmowało Śląskie Centrum Przedsiębiorczości od dnia 28 października br. w trybie ciągłym.

Najwyższa pora zacząć przygotowania do naboru wniosków w działaniu 1.2.3 „Innowacje w Mikroprzedsiębiorstwach i MŚP” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego, w którym rozpoczęcie naboru wniosków zaplanowano na 5 grudnia br. W działaniu tym będzie można uzyskać dotację na m.in. wdrożenie innowacyjnej technologii w przedsiębiorstwie, które doprowadzi do wprowadzenie na rynek nowych lub ulepszonych produktów lub usług. W tym przypadku wnioski również przyjmować będzie Śląskie Centrum Przedsiębiorczości, a nabór potrwa do 5 lutego 2009 r.

Więcej informacji na temat wyżej wymienionych oraz wszystkich pozostałych możliwości ubiegania się o dotacje otrzymają Państwo od Konsultanta Punktu Konsultacyjnego podczas dyżurów, które odbywają się w Urzędzie Miasta Czechowice-Dziedzice w poniedziałki dwa razy w miesiącu. Najbliższy dyżur odbędzie się 27 października br.

UM Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.