czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 2 grudnia 2008
  • wyświetleń: 1536

Kolejny film czechowickich rowerzystów

Na portalu czecho.pl prezentujemy kolejny film z udziałem czechowickich kolarzy ekstremalnych.

Reklama

Film "Vicious 2008" przedstawia wszystkich biorących udział we wcześniejszych nagraniach kolarzy oraz ich sztuczki i szaloną jazdę na jednośladach. Część materiału została nagrana w naszym mieście. Zobaczcie sami!


Vicious 2008 from Qbalo on Vimeo.

To nie pierwsze filmy czechowickich kolarzy jakie prezentujemy. Już wcześniej na łamach portalu czecho.pl mogliście oglądać wyczyny Czecho Extreme Sqad: www.biznes.czecho.pl/wiecej.php?action=pokaz&id=3892 class=dodaj>zobacz film 1 i www.biznes.czecho.pl/wiecej.php?action=pokaz&id=3926 class=dodaj>zobacz film 2 oraz innej grupy - www.biznes.czecho.pl/wiecej.php?action=pokaz&id=4046 class=dodaj>zobacz film nr 3.

Ostatnim filmem, który pokazaliśmy film z Wisły - www.biznes.czecho.pl/wiecej.php?action=pokaz&id=5624 class=dodaj>zobacz.

To nie wszystko. Już za kilka dni kolejne filmy! :)

aka / czecho.pl

-----------------------------------------

Jeżeli posiadasz jakąś ciekawą pasję, zainteresowania i rozwijasz je, chcesz się podzielić wiedzą na ich temat, a chciałbyś, aby informacja o tym pojawiła się na portalu czecho.pl, prześlij materiał na adres redakcja@czecho.pl.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.