czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 11 stycznia 2009
  • wyświetleń: 7733

Wielka Orkiestra w Czechowicach

W niedzielę 11 stycznia po raz XVII zagrała na Placu Targowym w Czechowicach Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Reklama

Wielka Orkiestra w Czechowicach


Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji oraz koncertów, a wszystko w szczytnym celu pomocy dzieciom z chorobami nowotworowymi u dzieci. Start niedzielnego finału zaplanowano na 15.00 Kolejno zaprezentowały się zespoły: MrBlues, Zabili mi żółwia, Grupa FireTeam Rogata - Fireshow i Natural Mystic.

O 20.00 rozpoczął się tradycyjny już dla finałów Orkiestry pokaz sztucznych ogni - Światełko do nieba, a tuż po nim sceną zawładnęli znakomici dj’e znani z występów na największych festiwalach muzycznych w kraju i w Europie tj. Grzegorz Es, Michał Lazar, Gouliano oraz Simon Jim.

Na wszystkich gości czekały również inne atrakcje takie jak przejażdżki quadami i samochodem rajdowym Mitsubishi Lancer Evo IX, pokaz Tira, pokazy sztuk walk, bicie rekordu Guinnessa w ilości ludzi w autobusie, pokazy zaplatania warkoczyków i wiele innych.

Odbyły się również licytacje, a wśród nich: gadżety z "Włatców Móch", plakat Reprezentacji Polski Artystów w hokeju na lodzie , plakat z autografami braci Golec , autografy m.in. Kabaretu Ani Mru Mru, braci Mroczek, Sebastiana Riedla, Mariusza Pudzianowskiego, Piotra Zelta i wielu innch.

mike / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.