czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 25 stycznia 2009
  • wyświetleń: 841

Warsztaty: dowiedz się czegoś o Turcji

Kolejny dzień warsztatów artystyczno – etnologicznych czyli 27 styczeń upłynie pod znakiem Turcji. Na uczestników czeka spora dawka wiedzy o kulturze i cechach charakterystycznych tego państwa.

Reklama

Warsztaty: dowiedz się czegoś o Turcji


Podczas spotkania uczestnicy upieką lahmacun- pyszny turecki przysmak, odwiedzą bajkową Kapadocję, zobaczą jak pieką chleb potomkowie nomadów, gdzie naprawdę osiadła Arka Noego? Będą starali się rozwikłać zagadkę Góry Ararat oraz poznać ludzi mieszkających w małej wiosce na pograniczu turecko – irańskim, zobaczyć jak żyje się w jednej z najstarszych, nieprzerwanie zamieszkałych wiosek na świecie, w miejscu gdzie mieszkał Abraham, poczujemy atmosferę tureckich targowisk w Stambule i Sanliurfie.

W spotkaniu może wziąć udział grupa max 25 osobowa. Prosimy o wcześniejsze zapisy chętnych na warsztaty - osobiście lub telefonicznie 032 215 75 89, 032 214 13 65. O uczestnictwie zadecyduje kolejność zgłoszeń. Wstęp wolny.

mike / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.