czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 20 lutego 2009
  • wyświetleń: 1330

Jazzowy pociąg do Bielska

20 lutego kursujący na trasie Kraków – Bielsko-Biała – Rajcza Pociąg Papieski zamieni się w Jazz Train. Na podróżnych będą czekały niezapomniane atrakcje.

Reklama

Zaplanowany na 20 lutego przejazd będzie niezwykle muzyczny. Pociąg Papieski zmieni się w mini salę koncertową i kinową, w której miłośnicy jazzu oglądać będą projekcje filmowe koncertów znanych wykonawców muzyki jazzowej. W trakcie przejazdu odbędzie się również jazzowy mini recital. Przejazd pociągu do jazzu zorganizowano w ramach LOTOS Jazz Festiwalu – Bielskiej Zadymki Jazzowej.

Specjalny VIP-owski bilet, uprawniający do przejazdu trasy z Krakowa do Rajczy, można kupić przez Internet (www.rezerwacja.przystanek.beskidy.pl) lub zarezerwować telefonicznie (033 496 01 50). Koszt biletu wynosi 100 zł. Dodatkowo, pierwszych 20 osób, które kupią bilet na specjalny przejazd Jazz Train do 2 lutego (najbliższy poniedziałek), za symboliczną złotówkę otrzyma bilet na koncert Micka Pointera – perkusisty zespołu Marillion.

Koncert odbędzie się 3 lutego w Bielsku-Białej. Obok Micka Pointera grać będą Nick Barrett (Pendragon), Ian Salmon (Arena), Mike Varty (Credo) i Brian Cummings (Carpet Crawlers). Impreza będzie kontynuacją tournee, upamiętniającego dwudziestą piątą rocznicę wydania albumu Marillion „Script For A Jesters Tear”.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.