czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 11 lutego 2009
  • wyświetleń: 1594

Wystawa: Fotografie z podróży

W piątek, 6 lutego w Galerii ExLibris odbył się kolejny wernisaż. Tym razem swoją twórczość prezentowały dwie czechowiczanki Maja Gruszka i Anna Sztender.

Reklama

Wystawa zatytułowana „Fotografie z podróży”, jest wspomnieniem pobytu Mai w Londynie oraz Anny w Indiach. Tradycyjnie wszystkich przybyłych powitała dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej Ewa Kmiecik-Wronowicz. Wśród gości obecni byli przewodniczący Komisji Oświaty Kultury i Sportu Stanisław Kopeć oraz Kazimierz Kwaśniak – wiceprzewodniczący Rady Powiatu Bielskiego.

Efektem rocznego pobytu Mai Gruszki w Londynie są niezwykle interesujące zdjęcia. – Moje fotografie pokazują Londyn bez jego symboli, charakterystycznych dla niego miejsc – wyjaśnia Maja Gruszka. Z kolei Anna Sztender wraz z koleżanką spędziła wakacje w Indiach, z których nie tylko przywiozła niezapomniane wspomnienia, ale również fotografie ciekawych ludzi i miejsc. – Podróż okazała się fantastyczną przygodą, przeżyłyśmy wiele trudnych sytuacji. Moje zdjęcia są formą reportażu – powiedziała Anna Sztender.

Zdjęcia można oglądać w Galerii ExLibris (ul. Węglowa 56) do końca lutego, w godzinach pracy biblioteki.

MBP Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.