czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 22 lutego 2009
  • wyświetleń: 929

Festiwal Wywodzących ze Słowa

KOT coraz starszy, ale jak zawsze wiosną budzi się, przeciąga, ziewa i zaprasza. Bo nie zamierza się nudzić. Zaprasza odważnych do zmierzenia się z materią słowa, z publicznością, jurorami i samymi sobą. Miejski Dom Kultury w Czechowicach-Dziedzicach organizuje w ramach Karnawałowego Ogródka Teatralnego IV Ogólnopolski Festiwal Wywodzących ze Słowa, który odbędzie się 20-22 marca 2009 r.

Reklama

Festiwal Wywodzących ze Słowa


Celem Festiwalu jest popularyzacja i prezentacja twórczych, wywodzących się ze słowa poszukiwań, doskonalenie warsztatu artystycznego oraz konfrontacja dokonań twórczych.

A jeśli pytacie czym jest wywiedzione ze słowa? Odpowiedzi nadal nie znajdziecie w żadnej książce, ale praktycy gatunku mają swoje zdanie na ten temat:

„Wywiedzione ze słowa to zabawa słowem i ciałem. Często również: przedmiotem, głosem, publicznością, powietrzem, porami roku, zjawiskami fizycznymi i chemicznymi, uczuciami, gwiazdami, kosmitami, żywiołami, przeszłością i przyszłością, czymś i niczym i czymkolwiek co jesteś w stanie sobie wyobrazić i co odkryje w tym tekście coś czego nigdy tam nie było, nie ma i nie miało prawa być.”

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem 2009. Wypełnione karty zgłoszenia należy przesłać do 10 marca 2009 r. na adres MDK:

Miejski Dom Kultury
ul. Niepodległości 42
43 – 502 Czechowice – Dziedzice
tel. (32) 215 32 85
fax (32) 215 31 59, 215 27 07
e-mail: mdk@mdk-cz-dz.com.pl

Źródło: Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach / www.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.