czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Rozrywka

  • 19 kwietnia 2009
  • wyświetleń: 827

Czechowicka radość tworzenia

„Radość tworzenia – polsko-czeskie warsztaty artystyczne” to projekt realizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Czechowicach-Dziedzicach w partnerstwie z Biblioteką Publiczną Miasta Orlova.

Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska - Rzeczpospolita Polska 2007-2013. Projekt realizuje wymianę umiejętności w zakresie technik artystycznych podczas 6 spotkań warsztatowych oraz 2 wystaw rękodzieła.

Oferta warsztatów zawiera: bibułkarstwo artystyczne, malowaie jedwabiu, zdobienie przedmiotów drucikiem i stanowi nowość dla wybranej do uczestnictwa grupy docelowej.
Adresatami projektu są mieszkańcy Czechowic-Dziedzic oraz Miasta Orlova. Wszystkie działania warsztatowe skierowane są do dwóch grup wiekowych: osób dorosłych oraz do dzieci w wieku 10-14 lat.

Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska - Rzeczpospolita Polska 2007-2013.

MBP Czechowice-Dziedzice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.