czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 30 kwietnia 2009
  • wyświetleń: 932

Turniej darta o Puchar Pizzerii Karo

Już 2 maja o godzinie 16:30 na kręgielni "Wodnik" rozpocznie się czwarty z cyklu ośmiu Turniejów Darta Amatorów o Mistrzostwo Czechowic-Dziedzic.

Tym razem będzie to turniej o Puchar „Pizzerii Karo”. Zapisy do turnieju trwają na kręgielni. Wpisowe dla młodzieży do 25 roku życia wynosi 10 złotych, dla pozostałych uczestników 12 złotych. W dniu turnieju opłata będzie wynosić 15 złotych!

Również 2 maja swoich sił w darcie będą mogły spróbować Panie. Zgłoszenia do turnieju pań będą przyjmowane w dniu zawodów. Wpisowe dla kobiet wynosi 5zł.

W dotychczasowych turniejach wzięło udział 24 zawodników, za każdym razem otrzymywali upominki od sponsorów były to np.: koszulki z logiem cyklu turnieju ufundowane przez B.H. Podbeskidzie czy kosmetyki od firmy Ambra. Tym razem wszyscy uczestnicy zasiądą do degustacji wyrobów Pizzerii Karo. Serdecznie zapraszamy! Więcej szczegółów wkrótce na stronie www.dart.marmus.pl oraz www.mrm.c zechowice-dziedzice.pl

taurus / klub czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.