czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 4 maja 2009
  • wyświetleń: 1619

Turniej o Puchar Pizzerii Karo

W dniu 2 maja na Kręgielni "Wodnik" odbył się czwarty turniej z cyklu turniejów darta o Mistrzostwo Czechowic-Dziedzic.

Turniej o Puchar Pizzerii Karo


W turnieju o Puchar Pizzerii "Karo" wzięło udział 13 zawodników, którzy zostali podzieleni na 4 grupy gdzie rywalizowano każdy z każdym. Osoby, które zajęły pierwsze miejsca w grupach automatycznie awansowały do ćwierćfinałów, a pozostali uczestnicy walczyli o dalsze uczestnictwo w turnieju. Mecze kolejnej rundy rozgrywek toczyły się już systemem brazylijskim.

W finałowej rozgrywce bezkonkurencyjny sobotniego wieczoru okazał sie Bartek Obracaj pokonując 2-0 lidera po 3 turniejach klasyfikacji generalnej Mariusza "Pape" Sajdoka. Warto nadmienić, że po raz pierwszy padła maksymalna suma 3 rzutek czyli "180". Wyczynu tego dokonał zwycięzca całego turnieju Bartek Obracaj. 3 miejsce zajął Piotr Majer, a czwarta lokata przypadła Gabrielowi Jawin. Nagrody na turniej ufundowały Pizzeria "Karo", Kręgielnia "Wodnik", "Graftech" oraz MOSiR.

Miłym urozmaiceniem cyklu był turniej darta pań. W turnieju wzięło udział 6 zawodniczek, które zostały podzielone na dwie trzyosobowe grupy, gdzie mecze rozgrywano systemem każda z każdą. Awans do półfinałów wywalczyły po 2 najlepsze zawodniczki z każdej z grup. Rywalizacja kobiet była bardzo zacięta i wyrównana o czym mogą świadczyć wyniki uzyskiwane przez uczestniczki. W finale zmierzyły się Urszula Sajdok z Anną Porębską. Górą z tego pojedynku wyszła Pani Urszula. W pojedynku o 3 miejsce Monika Śpiewak pokonała Annę Adamiec. Każda z pań otrzymała nagrodę w postaci karnetów ufundowanych przez salony fryzjerskie CreatiV, Image, Prestige oraz B&M, a także kręgielnię Wodnik.

Po turnieju dla wszystkich uczestników Pizzeria "Karo" przygotowała poczęstunek w postaci pizzy.

Następny turniej odbędzie się 16 maja juz tradycyjnie na kręgielni "Wodnik" o godzinie16 30. Tym razem uczestnicy będą walczyć o puchar Polskiego Jadła. Więcej s zczegółów już wkrótce na stronie www.dart.marmus.pl i www.mrm.czechowice-dziedzice.pl

taurus / klub czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.