czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 12 maja 2009
  • wyświetleń: 1835

Czechowice: V Osiedlowy Dzień Dziecka

W niedzielę, 31 maja na terenie Ogrodu "Relaks" w Czechowicach-Dziedzicach odbędzie się V Osiedlowy Dzień Dziecka.

Zarząd Rodzinnego Ogrodu Działkowego "Relaks - Storczyk" przyjmuje w dniach 11-27 maja w Domu Działkowca w każdy wtorek i czwartek od godziny 15.00 do 18.00 zapisy dzieci do udziału w obchodach Dnia Dziecka. W programie imprezy – w godzinach od 10.30 do 16.00 przewidziano różne atrakcje dla dzieci, między innymi:

10.30 – 13.00 - gry i konkursy ogrodowe z nagrodami i zabawy dla dzieci , wydawanie napojów chłodzących,
12.30 – 13.30 - wydawanie ciepłych posiłków, podsumowanie wyników gier i konkursów, 13.30 – 14.30 - wręczenie upominków nagrodzonym w grach i konkursach ogrodowych, wydawanie dla dzieci paczek ze słodyczami,
14.00 – 16.00 - konkurs ekologiczny ( z nagrodami )dla dzieci w ramach zadania pod nazwą: „Działalność ekologiczna i różnorodność przyrodnicza w rodzinnych ogrodach działkowych”.

Będą też dmuchane atrakcje, loterię fantową i inne niespodzianki, bufet okolicznościowy. Każde dziecko ma zapewniony ciepły posiłek, napoje, okolicznościową paczkę ze słodyczami i inne niespodzianki. Przy zapisach należy podać nazwisko i imię dziecka, adres, datę urodzenia, a także liczbę osób dorosłych towarzyszących dzieciom. Wymagany jest podpis uczestnika na liście uczestnictwa w imprezie.

Wpisowe jest dobrowolne i będzie pobierane wyłącznie od osób dorosłych towarzyszących dzieciom – 5 zł (w tym ciepły posiłek ciepły i napój chłodzący). Telefon kontaktowy do organizatora imprezy: 0 603 067 422. Impreza jako zadanie publiczne jest dotowana przez Gminę Czechowice-Dziedzice oraz wspierana finansowo przez Zarząd Osiedla "Tomaszówka".

Wiesław Mnich - Prezes Zarządu ROD "Relaks-Storczyk

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.