czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 15 maja 2009
  • wyświetleń: 2584

Motocyklowy zlot nad zaporą

Blisko 100 policjantów będzie czuwać na bezpieczeństwem uczestników sobotniej kawalkady motocyklistów. Główną atrakcją imprezy pod nazwą "Zlot pod Zaporą" będzie parada motocyklowa ulicami Bielska-Białej, która poprowadzi aż do Międzyrzecza Górnego. Na czas przejazdu motocyklistów z ruchu wyłączone zostaną ulice w centrum miasta.

Reklama

Rozpoczęcie imprezy nastąpi w sobotę - 16 maja br. o godz. 14.00 na bielskim Placu Placu Ratuszowym. O godz. 14.15 z ruchu wyłączone zostaną ulice, którymi przemieszczą się motocykliści – Stojałowskiego, Żywiecka, Gen. Bora Komorowskiego, Al. Gen. Andersa, Cieszyńska, Międzyrzecka, Bielska aż do Międzyrzecza Górnego, gdzie w „Starej Prochowni” zaplanowano dalsze uroczystości związane z rozpoczęciem sezonu motocyklowego.

Po przejeździe kawalkady ruch pojazdów na wspomnianych ulicach będzie sukcesywnie przywracany. Działania policjantów mają na celu zapewnienie jak największego bezpieczeństwa uczestnikom zlotu, a także pozostałym kierowcom.

KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.