czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 16 maja 2009
  • wyświetleń: 793

Spotkanie z Wojciechem Różyckim

W środę 13 maja w Gminnej Bibliotece Publicznej odbyło się spotkanie ze znanym podróżnikiem Wojciechem Bogusławem Różyckim, który wsławił się m.in. przejściem wzdłuż granic Polski.

Spotkanie wzbudziło duże zainteresowanie, przez co znalezienie pustego krzesła na widowni w bestwińskiej bibliotece wymagało niezwykle dużego trudu.

Pan Wojciech podczas spotkania opowiedział wszystkim przybyłym o swojej 192 dniowej wyprawie życia granicami dookoła naszej pięknej ojczyzny. Każdy z uczestników miał okazję poznania Polski i jej niezwykłej różnorodności.

Nie zabrakło także chwili na przedstawienie ciekawych zakątków każdego z przemierzonych regonów, które z pewnością mogą stać się inspiracją do wakacyjnych eskapad. Reasumując było to niezapomniane spotkanie, które miejmy nadzieję na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników spotkania.

gminabestwina.info target=_blank class=dodaj>gminabestwina.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.