czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 18 maja 2009
  • wyświetleń: 1305

Wakacyjne wycieczki z MDK

Miejski Dom Kultury w Czechowicach-Dziedzicach w ramach wakacyjnych imprez przygotował trzy wycieczki, dzięki którym będziemy mieli okazję bliżej poznać Śląsk i Małopolskę.

We wtorek, 30 czerwca MDK zaprasza nas na zwiedzanie Wawelu w Krakowie. Wyjazd z Czechowic-Dziedzic zaplanowano na godzinę 7.00. Bilety w cenie 100 i 80 zł.

11 lipca będzie można wyruszyć na wyprawę "Szlakiem sukcesu gospodarczego". W planie zwiedzania znalazły się takie atrakcje jak: Pustynia Błędowska, Ogrodzieniec, Bobolice i Mirów. Cena wycieczki to 40 lub 35 zł.

8 sierpnia obejrzymy "Podczęstochowskie cuda przyrody". Eskapada obejmuje Żarki, sanktuarium w Leśniowie, ruiny zamku Ostrężnik, Dolinę Wiercicy, pałac Krasińskich w Złotym Potoku, drewniany kościół w Zrębicach, Sokole Góry, pustynię siedlecką i zamek w Olsztynie. Koszt wyjazdu to 40 lub 35 zł.

Zapisy na wycieczki przyjmuje sekretariat MDK.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.