czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 28 maja 2009
  • wyświetleń: 1351

Na obóz letni do Sarbinowa

Stowarzyszenie Obywatelskie Forum Samorządowe informuje, że zostało jeszcze wolnych kilka miejsc na obóz letni nad morzem w Sarbinowie.

Obóz zaplanowano na dni od 2 do 16 sierpnia. Jest on przygotowany z myślą dla osób w wieku od 10 do 21 lat. Przejazd w obie strony autokarem.

Sarbinowo znajduje się nad Morzem Bałtyckim, pomiędzy Koszalinem a Kołobrzegiem. Dzieci i młodzież będą zakwaterowani w ośrodku, w murowanych domkach (pawilonach 8-osobowych), pokoje są 4-osobowe (z pełnym węzłem sanitarnym). Pełne wyżywienie obejmuje 4 posiłki dziennie.

Na zainteresowanych czeka wiele atrakcji. Domki położone są około 100 m od plaży, a w trakcie odpoczynku organizatorzy i doświadczona kadra zapewniają wycieczki do Kołobrzegu, Koszalina i nie tylko.

Cena wyjazdu to 899 złotych (cena ta obowiązuje przy zapisie do 5 czerwca). Zapisy będą prowadzone tylko do wyczerpania wolnych miejsc, tylko pod numerem telefonu 501 319 041.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.