czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 12 czerwca 2009
  • wyświetleń: 1427

Skate Jam Pszczyna po raz czwarty

13 czerwca już po raz czwarty odbędzie się Skate Jam w Pszczynie, organizowany z okazji kolejnych urodzin portalu www.PszczynskiRap.info. W przeddzień zawodów na wszystkich odwiedzających serwis czeka ogromna niespodzianka.

Reklama

Skate Jam Pszczyna po raz czwarty


Zawody okazały się strzałem w dziesiątkę, na zawodach zjawiła się ogromna liczba młodych adeptów skateboardingu z Pszczyny i okolicznych miejscowości. Pragniemy po raz kolejny zachęcić młodzież do działania, rozwijania swoich umiejętności, pokazać alternatywę do bezsensownego marnowania czasu, siedząc na ławce i dłubiąc słonecznik.

W tym roku impreza została podzielona na trzy elementy (skate, graffiti, muzyka), które będą miały miejsce jednego dnia o różnych porach!

I. ZAWODY - Skate Park Pszczyna

Pierwsza część imprezy odbędzie się już od 10:30 na pszczyńskim skate parku (wszystkich chętnych zapraszamy kilkadziesiąt minut wcześniej). Tym razem zawody zostały podzielone na dwie kategorie Deska Junior oraz Deska Open zrezygnowaliśmy w tym roku z zawodów na rolkach. Wszyscy zawodnicy zostaną ubezpieczeni (NNW), a na miejscu nad bezpieczeństwem zawodników będzie czuwać specjalnie zamówiony na tą okazję Ambulans. Podczas zawodów oprawą muzyczną zajmie się dj MaHu.

Dla wszystkich zawodników przez cały czas trwania zawodów, będą czekały schłodzone RedBulle! Dla zwycięzców zostały zasponsorowane okazałe puchary oraz wspaniałe nagrody za co dziękujemy sponsorom! Niepełnoletni, aby wziąć udział w zawodach proszeni są o wypełnienie zgody rodziców dostępnej na stronie www.skatejam.pszczyna.pl

II. GRAFFITI JAM - Club Stodoła, Pszczyna, ul. Katowicka 26

W tym roku po raz kolejny odbędzie się również Graffiti Jam. Do pomalowania ściany frontowej Clubu Stodoła zostaną zaproszeni najlepsi writerzy ze śląska. Tematem przewodnim będą nasze pszczyńskie żubry!

III. MAXFLOPARTY - Club Stodoła, Pszczyna, ul. Katowicka 26

Na zakończenie całego dnia zapraszamy wszystkich chętnych na imprezę w rytmach R&B, Dancehall, Reggae, Rap do Clubu Stodoła. Za konsolą podczas imprezy stanie znany doskonale wszystkim fanom muzyki Dj MaHu. Po sukcesie poprzednich dwóch edycji imprezy z cyklu MaxFloParty postanowiliśmy wszystkim uczestniczącym w ramach podziękowania obniżyć cenę za wejściówkę do poziomu 0 zł!

Sponsorami imprezy są: Miasto Pszczyna - www.pszczyna.pl, Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu - www.moris.pszczyna.pl, Pszczyńskie Centrum Kultury - www.pckul.pl, Pizzeria Guarana - www.guarana.mojapizza.pl, Funstorm - www.wyprzedaze.com, Intruz Clothing - www.intruz.com, Skate Shop Borader - Tychy, al. Niepodległości 87, Porwit Reseller - www.porwit.com.pl, Nove Kino Tychy - www.novekino.pl.

Oficjalna strona: www.skatejam.pszczyna.pl

Kontakt z organizatorem: mail@matess.pl i mateusz.wrona@pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.