czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 1 czerwca 2009
  • wyświetleń: 855

Bestwińskie Spotkania Folklorystyczne

30 maja w Bestwinie już po raz VII odbyły się Bestwińskie Spotkania Folklorystyczne. Tradycyjnie nad organizacją imprezy czuwało Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Bestwinie oraz Regionalny Zespół Pieśni i Tańca „Bestwina”.

Reklama

Bestwińskie Spotkania Folklorystyczne
fot. gminabestwina.info


Pogoda choć z rana bardzo kapryśna to jednak po południu była łaskawa i nie pokrzyżowała planów organizatorom.

ImageWszyscy przybyli mieli niezwykłą przyjemność podziwiania Regionalnego Zespołu „Dankowianie” z Dankowic, kapeli Góralskiej „Ondraszki” ze Szczyrku, fenomenalnego występu Regionalny Zespół Pieśni i Tańca „Bestwina” oraz Biesiady Polskiej a gdy nastał wieczór na scenie pojawił się humorysta, który rozbawił wszystkich do łez. Tradycyjnie spotkania zakończyły się zabawą taneczną z zespołem „Krisola”.

Nie zabrakło także propozycji dla najmłodszych, którzy mogli zjeżdżać z wielki dmuchanych zjeżdżalni czy skosztować przepysznej waty cukrowej, a obficie zaopatrzony bufet, sprzyjał biesiadowaniu. Kolejne spotkania folklorystyczne już za rok, już teraz bardzo serdecznie Państwa zapraszamy!

gminabestwina.info/ target=_blank class=dodaj>gminabestwina.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.