Rozrywka

  • 25 lipca 2009
  • wyświetleń: 753

Biblioteka łączy pokolenia

Oddział Dziecięcy Miejskiej Biblioteki Publicznej serdecznie zaprasza do wspólnego czytania z cyklu „Łączymy pokolenia”.

W sierpniu i wrześniu zaproszenie skierowane jest głównie dla ojców i synów, którzy nie boją się spojrzeć w twarz wodza Apaczów i jego białego przyjaciela Old Shatterhanda. Na miłośników literatury Karola Maya czekają w specjalnie wydzielonej półce jego najciekawsze książki. Dla wytrwałych czytelników przewidziano nagrody.

- Poprzez zajęcia chcemy zbudować przysłowiowy most, kiedy to tato i syn usiądą do wspólnego czytania. Babcia z wnuczką korzystając z odpowiedniej fachowej literatury wydziergają serwetkę, a dziadek zainteresuje wnuka losami Polaków w czasie II wojny światowej. Dla mam i córek proponujemy bogatą literaturę Siesickiej, Snopkiewicz, Zającównej, Musierowicz, Montgomery – mówi kierownik Oddziału Dziecięcego Urszula Bolek.

MBP Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.