czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 6 września 2009
  • wyświetleń: 1856

Rusza Jesienna Szkoła Profilaktyki

W niedzielę, 6 września na Placu Jana Pawła II w Czechowicach - Dziedzicach przy fontannie, odbędzie się impreza muzyczna inaugurująca Jesienną Szkołę Profilaktyki, która jest organizowana przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych wraz z Urzędem Miejskim. Podczas imprezy na mieszkańców naszego miast będą czekały wspaniałe atrakcje i doskonała zabawa.

Rusza Jesienna Szkoła Profilaktyki


Początek Jesiennej Szkoły Profilaktyki zaplanowano na godzinę 16.00, a już o 16.30 wystąpi znakomity zespół wykonujący utwory coverowe „Orkiestra Męska”. O godzinie 19.30 wystąpi „Grupa Furmana”, która jako jedyny polski zespół łącząc muzykę country i bluegrass z reggae i punk rockiem stworzył oryginalny styl i charakterystyczne brzmienie. Repertuar grupy opiera się na własnych utworach których satyryczne i publicystyczne teksty współgrają z dynamicznym i ostrym wykonaniem.

Będą również specjalne stoiska m.in. z ceramiką artystyczną oraz goglami symulującymi stan po spożyciu alkoholu.

W czasie imprezy muzycznej otwierającej Jesienną Szkołę Profilaktyki uczestników czeka doskonała zabawa bez alkoholu. Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych wraz z Urzędem Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach zaprasza wszystkich, bez względu na wiek, do udziału w koncertach i zabawach. Organizatorzy zaplanowali również atrakcje dla dzieci: gry, zabawy, konkursy, dmuchane zjeżdżalnie i zamek oraz punkt, w którym animatorki będą malowały twarze. Wszystkie dzieci biorące udział w zabawach będą otrzymywać kupony, które wezmą udział w losowaniu upominków.

Źródło: Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach / www.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.