czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 11 października 2009
  • wyświetleń: 2316

Czechowiczanie gotują sukces

Czy zespół z Czechowic- Dziedzic wygra konkurs kulinarny „Zgotuj Sobie Sukces”? Mają na to szanse, bowiem już zakwalifikował się do półfinałów konkursu kulinarnego.

Reklama

Czechowiczanie gotują sukces


30 września minął termin nadsyłania zgłoszeń do konkursu przygotowanego przez Makro Centrum HoReCa i Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szefów Kuchni i Cukierni. Osiemdziesiąt szkół gastronomicznych średniego i wyższego szczebla przysłało propozycję dań konkursowych z ryb. Do półfinału komisja konkursowa wybrała dwadzieścia cztery zespoły. Wyłoniona w finale Młodzieżowa Reprezentacja Kucharzy OSSKIC będzie reprezentowała Polskę na arenie międzynarodowej.

Z Czechowic- Dziedzic zakwalifikowali się do półfinałów: Robert Paweł Wokacz, Mateusz Jan Czajowski, opiekun: Helena Marta Puskarczyk z Zespołu Szkół Handlowo-Usługowych.

Już 15 i 16 października uczestnicy konkursu zmierzą się z zadaniem przygotowania zaproponowanej przez siebie potrawy z ryb. Zespoły, które zakwalifikują się do finałów spotka jeszcze większe wyzwanie: Black Box z dobranymi przez Jury produktami, z których według własnej fantazji i umiejętności przygotują dowolną potrawę. Więcej o konkursie na www.zgotujsobiesukces.pl

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.