czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 20 października 2009
  • wyświetleń: 800

Kotek Psotek

Na każdy miesiąc filia nr 10 przygotowała propozycję współpracy dla wychowawców przedszkoli. Zajęcia odbywają się w ramach programu „Rozwiń swoje umiejętności i zainteresowania”.

Reklama

W październiku przedszkolaki z Przedszkola Publicznego nr 9 i 10, w sumie ponad 100 dzieci, uczestniczyło w spotkaniu pt. „Kotek Psotek”. Tradycyjnie zajęcia rozpoczęła się od wspólnego czytania książeczki „O kotku, który szukał czarnego mleka”. Później przedszkolaki opowiedziały o swoich czteronożnych przyjaciołach.

Następnie wszyscy zaśpiewali „Wlazł kotek” i wzięli udział w zabawie pod hasłem „Każdy może kotkiem być”, która polegała na naśladowaniu ruchów i zachowań kotów. Po niewielkim wysiłku fizycznym dzieci poznały różne koty występujące na świecie. Na zakończenie każdy uczestnik pomalował i wykleił kotka.

Z kolei w listopadzie, już po raz drugi, będziemy uroczyście obchodzić Światowy Dzień Pluszowego Misia. Wszystkich chętnych do zapraszamy do wspólnej zabawy.

MBP Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.