Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 21 stycznia 2004
  • wyświetleń: 745

Konkurencja dla PKM?

Od tygodnia mieszkańcy Czechowic-Dziedzic mogą skorzystać z uruchomionej przez Miejski Zakład Komunikacji w Bielsku-Białej nowej linii autobusowej nr 50. Nowa linia łączy ulicę Podwale przy bielskim dworcu PKP z dworcem głównym w Czechowicach-Dziedzicach. Trasa prowadzi ulicami: Podwale, Wałową, 3 Maja, Katowicką, Legionów i Niepodległości.
Do tej pory do Bielska-Białej można było dojechać autobusem linii VII, która cieszy się coraz większą popularnością. Jest też najbardziej obciążona. Dlatego z końcem roku czechowickie Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej wsparło cztery autobusy, kolejnym kosztem miejskich "piątek". Jak powiedział nam dyrektor, PKM nie boi się nowej konkurencji i straty klientów. - Nasza cena biletów jednorazowych i miesięcznych jest konkurencyjna do tej, którą zaproponował bielski przewoźnik - wyjaśnia dyrektor PKM Sylwester Broncel.

KaP

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.