czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 12 listopada 2009
  • wyświetleń: 1155

III Bestwińskie Spotkania Socjologiczne

Rada Gminy Bestwina oraz Wójt Gminy Bestwina serdecznie zapraszają na III Bestwińskie Spotkania Socjologiczne, które odbędą się w najbliższy piątek, 13 listopada w budynku Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Bestwinie o godzinie 16.

Reklama

Tegoroczny temat konferencji bliski jest każdemu z nas, jest nim bowiem współczesna rodzina. Podczas spotkania poruszane będą nie tylko kwestie związane z teorią rodziny, będzie można również zapoznać się ze sposobem działania jednostek świadczących pomoc rodzinie takich jak Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej.

Program konferencji
1. dr Katarzyna Piątek - Katedra Socjologii ATH w Bielsku-Białej - "Współczesna rodzina polska"
2. dr Piotr Sitek - Katedra Socjologii ATH w Bielsku-Białej - "Kształtowanie moralności w kulturze mass mediów"
3. mgr Bolesław Pogwizd - Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie - "Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie – cele i sposoby działania"
4. mgr Beata Szypka - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Bestwinie - "Pomoc rodzinom w lokalnym świecie - funkcjonowanie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej"

http://gminabestwina.info/ target=_blank class=dodaj>gminabestwina.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.