czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 27 listopada 2009
  • wyświetleń: 923

Misiolandia w czechowickiej bibliotece

O tym, że miś jest najlepszym przyjacielem dziecka wiedzą wszyscy. Trudno wyobrazić sobie również dzisiejszy świat bez pluszowego misia, którego święto przypada 25 listopada.

Reklama

W związku z tym już po raz drugi, przez cały miesiąc w Filii nr 10 przebiega akcja pod hasłem „Misiolandia”. Z tej okazji przygotowano wiele atrakcji dla przedszkolaków z naszej gminie. Do wspólnego świętowania przyłączyły się dzieci z Przedszkola Publicznego nr 4, 9 i 10. Było wspólne czytanie, rozwiązywanie krzyżówki, układanie puzzli. Po wysłuchaniu wiersza Czesława Janczarskiego pt. „Naprawiamy misia” dzieci samodzielnie złożyły niedźwiadka. Następnie poznały przyjaciół Kubusia Puchatka i Misia

Tradycyjnie mali goście wykonali prace plastyczne, tym razem namalowali swojego ulubionego lub wymarzonego misia. Na koniec wszystkie przedszkolaki otrzymały słodki poczęstunek i naklejkę z bohaterem spotkania.

MBP Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.