czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 28 listopada 2009
  • wyświetleń: 1054

Emilia Krakowska gościem Akademii

20 listopada, w piątkowe popołudnie, podczas inauguracji Akademii Pięknego Czasu gościem specjalnym była Emilia Krakowska – aktorka znana i utożsamiana z wieloma rolami, m.in.: Jagną w „Chłopach” i bardzo popularną ostatnio Gabrysią w serialu „Na dobre i złe”.

Reklama

Na żywo można oglądać i podziwiać kunszt aktorki w wielu spektaklach teatralnych. Emilia Krakowska także podczas czechowickiego spotkania zaprezentowała wielkie umiejętności aktorskie (m.in: interpretację wiersza J. Tuwima „Małgorzatka”). Te krótkie przedstawienia ukazały zgromadzonym niezwykle cenny dar aktorki – umiejętność nawiązania bezpośredniego kontaktu z odbiorcą. Nic więc dziwnego, że spotkanie poświęcone zostało życiowym problemom, co niezwykle ujęło gości. Stanęła, bowiem przed nimi nie gwiazda telewizji, czy teatru, lecz kobieta, która, na co dzień boryka się z podobnymi problemami jak my.

Pani Emilia podzieliła się swoimi refleksjami na temat kultury dnia codziennego i obyczajowości, zgadzając się w wielu kwestiach z gośćmi, co sprawiło,że atmosfera spotkania była bardzo rodzinna i przyjazna. Poczucie humoru, ciepło i bezpośredniość aktorki na pewno długo pozostanie w pamięci, licznie zgromadzonych tego dnia, gości.

Podsumowaniem spotkania było zaprezentowanie naszym przyszłym Akademikom harmonogramu zajęć Akademii Pięknego Czasu.

MBP Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.