czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 20 listopada 2009
  • wyświetleń: 1617

Sylwester w Alchemii Smaków

Artykuł sponsorowany:

Gdy przychodzi przełom listopada i grudnia wszyscy zastanawiamy się gdzie spędzić tegorocznego Sylwestra. Czy będzie to kameralne spotkanie wśród znajomych a może duży Bal Sylwestrowy. Wyśmienita zabawa przecież, w doborowym towarzystwie i miłym miejscu to coś o czym każdy z nas marzy.

Sylwester w Alchemii Smaków


Sylwester to moment gdy kończy się pewien etap w naszym życiu i czynimy postanowienia na następny rok. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, Restauracja Alchemia Smaków przygotowała w tym roku ciekawą propozycje dla tych z Państwa, co lubią zdrowo poszaleć a przy tym wyjść z lokalu z uśmiechem na twarzy. Tegoroczne menu przygotowane będzie w tradycyjnym duchu narodu polskiego oraz nutką tajemniczego smaku.

Potrawy takie jak Staropolski Żurek czy też Prosiak w kapuście niejednemu przypomną dobre chwile 2009 roku, a wszystko doprawione lampką dobrego wina powita przybyłych Gości.

Prawdziwa zabawa nie może odbyć się bez dźwięków ulubionej muzyki. Atmosferę zabawy wprowadzi profesjonalny Dj, czarując słuchaczy przebojami minionych lat.

Na dobry początek zadzwoń aby dowiedzieć się co zrobić aby nie ominęła Cię ta przyjemność, a najlepiej przyjdź i zarezerwuj miejsce dla Ciebie i Twoich bliskich.

----------------

Restauracja Alchemia Smaków
ul. Sobieskiego 38
Czechowice-Dziedzice
tel. 032 215 22 56
http://www.alchemia.pless.pl target=_blank class=dodaj>http://www.alchemia.pless.pl
e-mail: alchemia.smakow@op.pl