czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 14 grudnia 2009
  • wyświetleń: 1935

Odlotowa Wigilia w OSP w Mnichu

Gminny Ośrodek Kultury w Chybiu oraz Koła Gospodyń Wiejskich w Gminy Chybie Grupa Nieformalna Aktyw zapraszają w sobotę, 19 grudnia o 16.00 do remizy OSP w Mnichu na "Odlotową Wigilię".

Reklama

Odlotowa Wigilia w OSP w Mnichu
fot. GOK Chybie


W programie spotkania odbędą się: koncert kolęd w wykonaniu grupy wokalnej GOK, degustacja wigilijnych potraw, pokaz dekoracji świątecznych oraz ogromny zapas świątecznej radości. Podczas imprezy można będzie zakupić książkę „Chybie – dziej gminy od czasów najdawniejszych do współczesności”. Wstęp wolny.

Ponadto w dniach 17 i 18 grudnia zaplanowano Świąteczne Warsztaty Kulinarne. W czwartek od godziny 14.30 w OSP Mnich KGW Mnich zaprezentuje nam Wigilijne słodkości, dzień później o 16.00 w OSP Zaborze KGW Zaborze pokaże jak przygotować potrawy z ryb. tej samej porze w sali Ochotniczej Straż Pożarnej w Chybiu od KGW Chybie dowiemy się jak przyrządzić barszcz, łątki i pierogi.

aka / czecho.pl, źródło: GOK Chybie

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.