czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 28 stycznia 2010
  • wyświetleń: 1958

Bal karnawałowy

W piątek, 5 lutego w Domu Działkowca na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego "Relaks-Storczyk" w Czechowicach-Dziedzicach odbędzie się zabawa karnawałowa z oprawą muzyczną w wykonaniu Pana Edwarda Przygody i Justyny Zielińskiej.

Reklama

Zabawa rozpocznie się o godzinie 20.00. Organizator - Zarząd Ogrodu zapewnia miłą i ciepłą atmosferę, dobrą zabawę, urozmaicone menu oraz loterię fantową i inne atrakcje. Liczba miejsc jest ograniczona.

Cena zaproszenia to 100 złotych od pary. Zapisy połączone z wykupieniem biletu są prowadzone u organizatora w dniach od 11 do 31 stycznia po telefonicznym uzgodnieniu (603 067 422 - Wiesław Mnich - Prezes Zarządu ROD "Relaks-Storczyk").

Dochód z zabawy zostanie przeznaczony na wsparcie finansowe zadań publicznych projektowanych do realizacji w 2010r przez Zarząd ROD "Relaks-Storczyk", a realizowanych zgodnie z Ustawą o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.