czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 24 stycznia 2010
  • wyświetleń: 1146

Premiera spektaklu muzycznego

Gminny Ośrodek Kultury w Chybiu organizuje spektakl muzyczny „Gdzie ta bohema?”, którego tematem przewodnim są piosenki Jonasza Kofty, kojarzonego przede wszystkim z sukcesów Egidy i takich utworów, jak: „Wakacje z blondynką”, „Kwiat jednej nocy”, „Jej portret”.

Reklama

Premiera widowiska odbędzie się 31 stycznia w „Klubie pod amfiteatrem”o godzinie 16.30 i 19.00. Bilety wstępu będą dostępne w cenach: 10 i 5 złotych.

Piosenki zostaną wykonane w nowej aranżacji Leszka Ścibaka, dopełnionej masteringiem Mariusza Bogaczyka. Na scenie pojawi się 12 osób. Wystąpi między innymi grupa wokalna GOK w składzie: Kinga Kąkol, Gabriela Wawrzyczek,Wioleta Matula, Renata Kocur, Michalina Wizner oraz Marta Głąbik.

W ostatnich latach dziewczęcy zespół wokalny zdobył spore doświadczenie sceniczne, realizując kolejne projekty i mając okazję pracować z zawodowymi twórcami i artystami, co niewątpliwie ma przełożenie na interesującą formę przedstawienia. Mariusz Bogaczyk przygotowywał grupę na płaszczyźnie wokalnej, wydobywając nieprzeciętne już umiejętności dziewcząt. Nad całością inscenizacji i pomysłu roztoczył swoją opiekę artystyczną Kuba Abrahamowicz.

monika / czecho.pl, źródło: GOK Chybie

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.